За минулий місяць місцева служба зайнятості скерувала на навчання понад сотню осіб

За минулий місяць місцева служба зайнятості скерувала на навчання понад сотню осіб

Однією із активних форм роботи з безробітними у Дубенській філії Рівненського обласного центру зайнятості є організація професійного навчання. З метою інформування та залучення населення з числа безробітних до професійного навчання, упродовж січня 2019 року проведено 3 семінари «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)”, які відвідали 43 особи.


Для професійного визначення та підтвердження професійного вибору для навчання безробітні скористатись послугами фахівця з професійної орієнтації. За рекомендаціями фахівця особи були скеровані на професійне навчання. Так, у січні 2019 року на професійне навчання за сприянням служби зайнятості скеровано 47 осіб.


Професійне навчання здійснювалося за різними формами: підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації. Враховуючи пропозиції роботодавців, безробітні були направлені на професійне навчання у виді стажування, за індивідуальною формою, на курси цільового призначення та за дуальною формою навчання.


Усього навчалося упродовж січня 113 осіб. Пройшли професійне навчання 45 осіб. По закінченню навчання працевлаштовані та зняті з обліку 13 осіб.


Консультації щодо професійного навчання можна отримати за тел. 42264 або звернувшись до Дубенської міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Д. Галицького, 26, м. Дубно.

802

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...