До уваги отримувачів субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу!

До уваги отримувачів субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу!
Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018р. № 546 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки», схвалено основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки. 
На 2019 рік по Рівненській області гранична сума для виплати готівки на придбання твердого палива і скрапленого газу, з урахуванням прогнозного індексу споживчих цін поточного року, становить:
— 2603,50 грн. за одну тонну, 

— 260,30 грн. за один балон. 
Виплата готівки проводиться один раз у рік та надається одна норма на домогосподарство.  
Відповідно до п. 15 Порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848, із змінами, житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.
Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради повідомляє, що сім’ям, які отримали субсидію на придбання твердого палива і скрапленого газу в 2018 році, необхідно звернутися в управління із заявою та декларацією в 2019 році.
За більш детальною інформацією звертатися в управління праці та соціального звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради, за адресою м. Дубно, вул. Кирила та Мефодія, 16, та за номером «гарячої лінії” 3-23-81.
806

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...