14-річні школярі повинні своєчасно отримати ID-картку для проходження ЗНО

14-річні школярі повинні своєчасно отримати ID-картку для проходження ЗНО
Міграційна  служба нагадує про обов'язкову наявність паспорта громадянина України —  ID-картки, задля реєстрації учасників проходження зовнішнього незалежного тестування. 

Нагадаємо, 5 лютого стартувала реєстрація на ЗНО, яка триватиме до 25 березня 2019 року. Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання обов'язкова наявність  паспорта громадянина України (ID-картки).

Досягнувши 14-ліття, для отримання ID-картки необхідно звернутися до: територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання, або центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів. Вперше біометричний паспорт оформляється виключно за місцем реєстрації. Послуга з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки вперше —  безкоштовна. Термін оформлення документа 20 робочих днів. 

Необхідні документи для оформлення ID-картки зведені до мінімуму: свідоцтво про народження, паспорт одного з батьків, довідка про реєстрацію місця проживання, ідентифікаційний код. За матеріалами управління ДМС України в Рівненській області.
637

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...