Рятувальники особисто нагадують жителям Дубенщини, як вберегтися від пожеж

Рятувальники особисто нагадують жителям Дубенщини, як вберегтися від пожеж

З метою запобігання пожеж у житловому секторі, виникнення небезпечних подій різного характеру, загибелі і травмування людей на них, рятувальники продовжують проводити профілактичні заходи у житловому секторі.


Так, 6 лютого співробітники Дубенського міськрайонного сектору та 5-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Рівненській області провели профілактичні бесіди на протипожежну безпеку з мешканцями Привільненської та Мирогощанської ОТГ Дубенського району.


Під  час бесід рятувальники розповіли, з яких причин найчастіше виникають пожежі у побуті в зимовий пожежонебезпечний період, як зберегти свою оселю від загорань та як безпечно користуватися газовими приладами та  пічним опаленням.


Велику увагу співробітники ДСНС приділили  запобіганню нещасних випадків серед дітей, закликали батьків, щоб вони у жодному разі  не залишали дітей без нагляду та постійно навчали їх правилам безпеки життєдіяльності.


Рятувальники сподіваються, що результати їх профілактичних бесід з населенням на протипожежну тематику будуть, не марними. І найкращим результатом таких профілактичних заходів буде зменшення кількості загорань та надзвичайних подій у житловому секторі. Дубенський МС ГУ ДСНС України у Рівненській області.

637

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...