На Дубенщині шукають патронатних вихователів і наставників

На Дубенщині шукають патронатних вихователів і наставників
12 лютого у Дубенському міськрайонному центрі зайнятості для безробітних громадян, які перебувають на обліку, проведено інформаційний захід з питань впровадження патронатної форми виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Практичний психолог соціальних служб ознайомила учасників заходу з новою формою сімейного виховання та однією з альтернатив працевлаштування — ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ. Усі присутні були поінформовані щодо критеріїв відбору кандидатів у патронатні вихователі, їх обов’язків під час надання комплексу послуг, що передбачають тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин. 

Також була висвітлена інформація про фінансування патронатних вихователів. Оскільки, патронатна родина буде отримувати заробітну плату та два прожиткові мінімуми на кожну дитину, то однією із вимог є те, що один з патронатних батьків має бути безробітним, бо основним місцем роботи стає опіка над дитиною, відповідно йому чи їй нараховуватиметься стаж.

Створення ефективної системи патронатних сімей дозволить не лише вберегти дітей від влаштування в заклади, а й зменшити кількість інтернатів. Наразі головне завдання — знайти кандидатів у патронатні батьки.

Також з присутніми було обговорено один із видів добровільної безоплатної діяльності – НАСТАВНИЦТВО. Метою наставництва є підготовка дитини, яка проживає у інтернатному закладі, до самостійного життя шляхом розвитку її фізичного, духовного та інтелектуального потенціалу, впевненості у власних силах, формування культурних і моральних цінностей.

Всіх небайдужих просимо звертатись до спеціалістів Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м. Дубно, вул. Д.Галицького, 17 або за тел. (03656) 4-29-79. 

Ми шукаємо сім’ї, які готові у своїх домівках любити, виховувати та доглядати дітей, що потребують захисту і підтримки.

783

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...