Дубно ще більше знизилося в рейтингу області

Дубно ще більше знизилося в рейтингу області
Роботу районів та міст Рівненщини за 2018 рік підсумували на колегії ОДА. Так, лідерство у загальнообласному рейтингу за результатами соціально-економічного розвитку продовжують утримувати місто Рівне та Костопільський район. Вони посіли відповідно першу та другу позиції. Трійку лідерів замкнув Березнівський район, який піднявся на одну сходинку. 

Обласний центр має одні з найвищих показників надходжень до бюджету, тут хороший рівень надання соціальних послуг, високі стандарти в освітній та медичній галузях.

У свою чергу, Костопільський та Березнівський райони показали зростання реалізованої промислової продукції та збільшення виробництва сільгосппродукції аграрними підприємствами. Також збільшилися надходження до бюджетів й від плати за оренду землі.

«Загальнообласний рейтинг сформований за результатами моніторингу основних 32 показників соціально-економічного розвитку районів та міст за 2018 рік. Варто відзначити значний прогрес Острозького міськвиконкому, який піднявся вверх по рейтинговій таблиці на 6 позицій, Острозької райдержадміністрації – на 5 позицій, Млинівської райдержадміністрації – на 4», — розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Разом з тим, рейтинг Демидівської райдержадміністрацій знизився на 10 позицій, Корецької райдержадміністрації та Дубенського міськвиконкому – на 4.

«Робота на місцях дуже важлива, бо від неї залежить результат області в цілому. Саме тому деякі керівники повинні детально проаналізувати ситуації на своїх територіях та розробити правильні управлінські рішення, щоб показники соціально-економічного розвитку значно покращилися. А головне – це мають відчути самі люди», — звернувся заступник голови ОДА Ігор Тимошенко до присутніх.

Нагадаємо, рейтингове оцінювання проводилося за 32 критеріями та 7 напрямками. Зокрема, бралися до уваги показники господарського комплексу, надходження до місцевих бюджетів, впровадження реформ, доходи та зайнятість населення, розвиток освіти, культури, охорони здоров’я тощо. Про це повідомляє РОДА.

630

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...