З березня житлові субсидії на Рівненщині будуть виплачуватися готівкою

З березня житлові субсидії на Рівненщині будуть виплачуватися готівкою
Уряд планує виплачувати житлові субсидії у грошовій формі, про це на селекторній нараді зазначив Міністр соціальної політики України Андрій Рева. 

«Міністерство соціальної політики постійно аналізує стан звернен громадян щодо призначення субсидій. Найкраще працюють у Рівненській, Івано-Франківській, Одеській, Полтавській та Вінницькій області», – зазначив Андрій Рева.

Міністр пояснив, що з початку березня одночасно буде запущено два механізми монетизації — готівковий і безготівковий. При цьому в безготівковій формі субсидії будуть отримувати ті громадяни, які звернуться до управління соціального захисту. Вся субсидія буде перерахована грошовим переказом через Ощадбанк, а пенсіонерамїї виплатить Пенсійний фонд.

Перший заступник голови Рівненської ОДАВіталій Ундір зазначив: «Правила надання житлових субсидій не зміняться. Розмір допомоги й надалі залежатиме лише від двох факторів — від розміру витрат на комунальні послуги та від доходів громадян. Змінюється лише алгоритм її виплати».

Нагадаємо, монетизація пільг і субсидій буде відбуватися у три етапи. Спочатку гроші будуть надходитимуть тим, хто вперше звертається за допомогою. Тобто усі ті, хто подав документи на субсидію у січні, вже отримуватимуть гроші на оплату комуналки на свій банківський рахунок. З 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період. А вже з 1 жовтня запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто отримує житлову субсидію чи пільгу, отримуватиме їх готівкою. Про це повідомляє РОДА.
775

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...