Які цікаві конкурси попереду в юних дубенчан?

Які цікаві конкурси попереду в юних дубенчан?

Останнім часом у Дубні відбувається багато цікавих заходів та акцій, організатором яких є місцевий Будинок дітей та молоді. Зокрема, нещодавно вперше в історії міста відбувся конкурс чоловічих талантів «Містер Дубно 2016», ще раніше неодноразово організовували конкурси жіночої краси та талантів, міжшкільні кубки КВН. На разі працівники установи беруть участь у підготовці дитячого конкурсу «Маленькі таланти Дубенщини», організованого міським будинком культури. Про ці та інші акції розповіла активна представниця Будинку дітей та молоді – Наталія Халіль.

Наталю, розкажи для початку про нещодавно організовану акцію «Схід і Захід разом»

— Рада старшокласників «Лідер» та молодь міста розпочала всеукраїнську патріотичну акцію «Схід і Захід разом». В рамках цієї акції було організовано флешмоб-естафету з метою об'єднання молоді Сходу і Заходу за спільними інтересами та вподобаннями.

Здійснити посил дружби та миру через масовий танець, закликати жителів інших міст до єдності, дружби та братерств а- ідея, яку ми втілили в цю акцію.

— Чи охоче молодь підтримує подібні ідеї?

— Молодь Дубна творча, ініціативна, енергійна та завзята, тому будь-які ідеї втілюються у життя без особливих затрат часу та ресурсів. Флешмоб-естафета принесла масу задоволення як учасникам, так і організаторам. Фізична активність, здоровий спосіб життя, доброзичливі стосунки, всебічний розвиток та любов до всього живого — основні ідеї таких акцій, конкурсів та естафет.

Днями відбувся відбірковий тур дитячого конкурсу «Маленькі таланти Дубенщини». Що скажеш про цю нову для міста ідею?

— Конкурс «Маленькі таланти», думаю, не зможе залишити байдужим нікого і дасть ковток нового, свіжого, весняного повітря місту. Організовано талант-шоу міським відділом культури для обдарованих дітей віком від 6 до 10 років. У відбірковому турі, який проходив 13 квітня у Міському будинку культури, членами суддівського комітету було обрано 24 найталановитіші дитини, які пройшли у півфінал. Дітки змагались у трьох жанрах: вокал, хореографія та оригінальний жанр. Щоб отримати хоча б два «так» і пройти далі малечі необхідно було продемонструвати не тільки всі свої вміння і таланти, а й показати неабияку витримку та силу волі. Усі справились на відмінно і цим самим ще раз довели, яка багата наша земля юними талантами.

— Коли чекати наступних етапів конкурсу?

— У результаті І етапу було створено дві команди по 12 учасників у кожній. Змагаються команди від освіти та культури. Півфінал шоу «Маленькі таланти» відбудеться 15 травня у Будинку дітей та молоді. Кожен учасник матиме змогу довести, що саме він є найкращим у тому чи іншому жанрі і позмагатися за перемогу. Деталі організації поки що тримаємо в секреті. Готують діток не зіркові тренери, але висококваліфіковані фахівці та професіонали. Фінал шоу відбудеться 29 травня у День захисту дітей на центральній площі міста. На вас чекають море сюрпризів та незабутніх вражень! Отож не пропустіть головного дитячого талант-шоу року у своєму місті!

— Популярними серед молоді Дубна є конкурси краси та талантів. Нещодавно «Містер Дубна – 2016» зібрав неймовірно велику кількість глядачів, чи не найбільшу за історію існування Будинку культури. Чи є вже якісь плани у цій категорії конкурсів?

— У червні ми плануємо обрати «Міні-міс Дубно 2016». Цей конкурс розрахований на дівчаток 8-14 років. А восени серед 16-20-річних дівчат обиратимуть нову «Міс Дубно». Усі бажаючі зможуть взяти участь, зареєструвавшись у групі «Miss & Mister», де можна ознайомитися з деталями конкурсів та підготовки до кастингів.

Як бачимо, цікавих молодіжних конкурсів попереду чимало, тому готуйтеся, дівчата та хлопці, до чергових аншлагів, вболівання та підтримки найкращої талановитої молоді Дубна!

Спілкувалася Маряна Росоловська

1695

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...