Дітям-сиротам подарували великодні гостинці
У четвер, 28 квітня, Дубенський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів святкову програму «Великодній кошик» у приміщенні Дубенської міської ради. Захід відбувся у рамках Програми підтримки молоді в місті Дубно на 2016-2020 р., з метою соціального захисту, організації дозвілля, підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та до світлого дня Воскресіння Христового.
Привітали дітей зі святом міський голова Василь Антонюк та директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віра Павлюк.
Волонтери центру, студенти Дубенського коледжу РДГУ, зобразили для присутніх передвеликодню виставу. Гості свята ознайомилися з історією та обрядами святкування Великодня, споглядали традиції української сім'ї напередодні свята, отримали багато приємних вражень та позитивних емоцій.
На завершення заходу всім запрошеним діткам були вручені пасочки та подарунки до Пасхальних свят. Під час святкової програми проходила виставка Великодніх композицій, писанок та крашанок учнів навчальних закладів міста.
За матеріалами Дубенської міської ради
Коментарі