Керівники таборів презентували роботу своїх установ

Керівники таборів презентували роботу своїх установ

Ярмарок «Активне літо — 2016» відбувся 22 квітня у Рівненському міському палаці культури «Текстильник». Захід, на якому одинадцять оздоровчих закладів Рівненщини та Хмельниччини презентували свою діяльність, організувало управління молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації. Головна мета заходу — ознайомити потенційних клієнтів з послугами оздоровчих закладів, умовами, в яких будуть відпочивати діти. Під час ярмарку «Активне літо-2016» керівники таборів презентували відвідувачам діяльність своїх установ, умови перебування, проживання та харчування.

У ярмарку брали участь керівники структурних підрозділів молоді та спорту, зокрема місто Дубно представляла начальник відділу з питань сім'ї, молоді та спорту Ольга Кобилянська. Організація оздоровлення та відпочинку дітей міста Дубна проводиться відповідно до рішення Дубенської міської ради від 21.02.2014 року №2861 «Про затвердження міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки». У міському бюджеті на 2016 рік передбачено кошти в сумі 300,0 тис. грн, з них: на придбання путівок для оздоровлення дітей соціально незахищених категорій – 125,4 тис. грн, на харчування дітей у пришкільних таборах – 154,1 тис. грн, на покращення матеріально-технічної бази – 20,5 тис. грн.

1520

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...