Дубенчанка здобула Кубок України зі східних танців через кілька місяців від початку занять!

Дубенчанка здобула Кубок України зі східних танців через кілька місяців від початку занять!

Зазвичай до серйозних спортивних та творчих перемог люди йдуть роками, відточуючи власну майстерність та набираючись досвіду. Проте юна жителька Дубна зуміла здобути призове місце на престижному конкурсі зі східних танців, почавши займатися цим видом мистецтва лише за кілька місяців до змагання! Талановита школярка Лілія Молінська навчається в дубенській гімназії №2 і вже точно знає, що танці для неї – не просто дитяче захоплення чи хобі, а справа всього життя.

Ліля завжди любила танцювати: почала займатися танцями ще з дитсадка. Спочатку відвідувала гурток українських народних танців, потім переключилася на естрадні. І ось нарешті нещодавно дівчинку зацікавили східні танці. Побажавши опанувати вишукані плавні рухи східних красунь та навчитися виконувати танець живота, Ліля записалася у рівненську профільну школу танців, оскільки в Дубно поки що східні танці не викладають. Уже через два місяці після початку занять Ліля ризикнула взяти участь у професійному танцювальному конкурсі у Львові. Каже, що спершу дуже хвилювалася, але потім побачила, як впевнено поводяться інші учасниці, і це допомогло їй подолати страх. Ліля посіла 2 місце і не зупинилася на цьому. Почувши, що незабаром проводитиметься Кубок України, дівчинка почала готуватися до нього. І несподівано й тут перемогла – перше місце за соло і третє за імпровізацію! Ліля ділиться секретом успіху: говорить, що потрібно відчувати музику і нічого не боятися. Коли дівчинка танцює, вона просто посміхається і забуває про все на світі, тому й нервовість зникає. На жаль, заняття східними танцями досить витратні для бюджету дубенської родини: тричі на тиждень Лілі доводиться їздити до Рівного, а на поїздку на конкурс до Києва довелося витратити близько чотирьох тисяч гривень, оскільки потрібно було ще й пошити гарний костюм. Однак мама підтримує дочку в її захопленні, тож Ліля вірить, що її танцювальна кар'єра складеться успішно. Талановита дубенчанка планує в майбутньому взяти участь у Кубку Європи та Кубку світу, а коли виросте, хоче стати професійним хореографом і викладати східні танці.

3250

2 коментаря

Olena
03:18
Гуртків у Рівненському ПДМі вже понад 20 як років немає — є профільні школи з високим рівнем викладання) Успіхів дівчині, молодець)))
11:53
Дякуємо за корисне уточнення. Зараз виправимо в публікації. :-) Це радує, що талановиті дітлахи в надійних руках. Хоча, думаю, справа тут не в назві, а в підході до викладання: як би це не називалося — гурток, профільна школа чи ще якось — головне, щоб результат був гарним. Хоча, звісно, «профільна школа» звучить милозвучніше і престижніше, ніж «гурток», і дозволяє взяти з батьків більше грошей за навчання. :-)
Завантаження...