Дубенська школа організувала Великодні святкування

Дубенська школа організувала Великодні святкування

Дубенська ЗОШ №1 любить організовувати у своїх стінах цікаві святкування, приурочені чи якійсь події, чи просто для гарного настрою. Великодній тиждень традиційно школа також не минула увагою та провела низку заходів. Кожен учень долучився до оформлення великодньої виставки: кошики з писанками, пасочками, іншою пасхальною атрибутикою прикрасили подвір'я школи. Паралельно діяла виставка малюнків також святкової тематики.

Мінлива дощова погода додала метушні, проте ніхто не засмучувався, адже спочатку священнослужителі Іллінського собору у капличці школи відправили святковий молебень та отець Ігор Когут похристосався писанками із зацікавленими учнями.

Після відправи святкування перенеслися знову на подвір'я, де творчий учнівський колектив школи виступив із веснянками та тематичними віршами, а також повеселилися школярі у весняних іграх.

Адміністрація школи розповідає, що з великою радістю долучаються до всіх заходів, організовують тематичні вечори і надалі вже мають чимало планів і з радістю запрошуватимуть на різного роду святкування.

1294

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...