Матерів-інвалідів привітали з Днем матері

Матерів-інвалідів привітали з Днем матері

У середу, 11 квітня, членам Товариства інвалідів з дитинства «Доброчин», які є матерями, вручили подарунки з нагоди Дня матері. Міський голова Василь Антонюк разом із секретарем Вікторем Недашковським та іншими представниками міської ради привітали жінок та в якості подарунків підготували 54 комплекти банних рушників. Кожна мама на зустрічі мала можливість задати владі питання, але питань не було, присутні матері лише подякували за увагу, за підтримку та, користуючись нагодою, голова товариства Раїса Васильєва попросила в мера пального для запланованої поїздки, у чому він пообіцяв допомогти. Для тих, кому не вийшло завітати на захід, пакунки передали згодом.

12 травня Товариство інвалідів з дитинства “Доброчин” організувало урочистий захід присвячений Дню Матері, на якому жінки, якими опікується товариство, отримали подарунки і від Дубенської райдержадміністрації, зокрема до святкування долучилася заступник голови Дубенської райдержадміністрації Наталія Левшенюк.

1653

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...