Мотосезон-2016 відкрито

Мотосезон-2016 відкрито

У суботу, 14 травня, на майдані Незалежності у Дубні відбулося відкриття мотосезону-2016, організованого Дубенською мотоспільнотою. До Дубна цього дня з'їхалосясь більше сотні мотолюбителів з усієї Західної України. Об 11 годині мотолюбителі зібралися на центральній площі міста, де сформували колони. Ближче до обіду мотоколони рушили вулицями міста, після чого повернулися на територію проведення — зону відпочинку “Острівок”. Організатори забезпечили смачний борщ, дубенське сало та огірочки, веселі конкурси та музичний супровід. Для тих, хто залишався ночувати — наметове містечко, а на вечерю український куліш.

На відкриття мотосезону завітав і міський голова Василь Антонюк, який поспілкувався з байкерами та разом з ними проїхався на мотоциклі. На добрий початок мотосезону його учасників благословив настоятель храму Вознесіння Господнього УГКЦ о. Роман Бобесюк. Представники мотоспільноти, з метою донести людям свою людяність, любов до міста, до природи, планують і надалі робити добрі справи. Адже трохи більше місяця тому ці хлопці та дівчата висадили біля виховної колонії міста 25 кулястих кленів.

.

1585

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...