У гру «Джура» в Дубно грає більше дітей, ніж будь-де в області!

У гру «Джура» в Дубно грає більше дітей, ніж будь-де в області!
<p "="">Якщо раніше подекуди патріотичному вихованню молоді приділяли не надто багато часу і для безлічі школярів слова про захист Батьківщини були лише пафосними рядками зі шкільних творів, написаних задля гарної оцінки, то нинішня ситуація в країні кардинально змінила підхід педагогів і ставлення самих дітей до патріотичної тематики. Для теперішніх школярів патріотично-військові ігри вже не розвага, яка дає змогу прогуляти навчання, а потрібна і практична річ – здобути корисні знання, відпрацювати навички, щоб у разі чого ефективно дати відсіч ворогу. Гра «Джура» і раніше була популярною в Дубно, а цього року кількість учасників виявилася найбільшою в області!

Колишній гравець сказав, що після «Джури» в армії легше

<p "="">
Військово-патріотичне змагання провели в нашому місті минулого четверга, 12 травня. Побажали виступити в ньому учні з 5-го по 10-ий клас усіх без винятку шкіл Дубна, яких у нас налічується 7. Проводили цікавий захід у символічному місці – біля пам’ятника, присвяченому «Небесній сотні». На відкриття змагання завітав мер міста Василь Антонюк. Він разом з учасниками потішився гарній сонячній погоді, що сприяла проведенню гри. Чи дають військово-патріотичні ігри якусь користь, дітям розповів один із перших учасників «Джури» з Дубна Андрій Похила, який вперше зіграв у неї ще в 2010 році. Розказав, що завдяки «Джурі» так прокачав військові навички, що коли потім пішов до армії, там навіть запитували, чи він, бува, не з військового ліцею, хоча хлопець закінчив звичайну школу, без спеціалізованої підготовки.

Які змагання влаштовують для гравців у «Джуру»?

<p "="">
Під час гри «Джура» учасники демонструють стройову підготовку, перетягують линву, проходять смуги перешкод, стріляють з пневматичних гвинтівок тощо. Щоб зайняти високе місце, слід добре підготуватися, тож до команд не потрапляють випадкові люди. Цьогорічна учасниця змагань Влада з команди «Козачата» розповіла, що вони тренувалися в школі щодня, готуючись до заходу. Вихователь роїв Микола Тирик відзначив, що в нас найбільша кількість джур з усієї області! До прикладу, на міське змагання одна тільки школа №6 виставила відразу 3 команди. Тож конкуренція велика, адже на обласний етап гри отримують право поїхати лише 3 команди різних вікових категорій. Тирик вважає «Джуру» корисною грою, каже, що в наш час слід відходити від теорії і більше уваги приділяти практиці. Сподіваємося, що й в майбутньому кількість дубенських школярів, які грають у «Джуру», зростатиме і ми встановимо вже не обласний, а національний рекорд за кількістю учасників.
1981

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...