LIQUI MOLY: відтепер і в Рівному!

LIQUI MOLY: відтепер і в Рівному!

Компанія LIQUI MOLY відома у всьому світі. У більшості випадків – як надійний виробник моторних масел, який завжди слідкує за якістю своєї продукції. Втім, серед багатого асортименту товарів та послуг компанії є й пункти, що стосуються сервісу.

В Україні, як в багатьох інших країнах світу, досить часто відкриваються усе нові і нові авторизовані сервісні центри LIQUI MOLY. Зявився такий сервіс LIQUI MOLY і в Рівному — відтепер скористатися його послугами можна за адресою м. Рівне, вул. Степана Бандери, 62.

До речі, наразі діагностика стану всіх технічних рідин проводиться безкоштовно – скористайтеся корисною можливістю швидко отримати важливу інформацію про стан вашого авто! Цікаво, що рівненський авторизований сервіс — один з небагатьох в нашому місті, що гарантує повне видалення старого масла із системи.

Зрештою, виробники автомобілів, описуючи особливості заміни масла в ключових вузлах своїх авто, часто наголошують саме на цьому – змінювати старе масло на нове рекомендовано тільки шляхом повної заміни! Це значно продовжує термін експлуатації авто – шлях «від сервісу до сервісу» буде доволі довгим! Звісно ж, авторизований центр – це не лише можливість пройти діагностику чи отримати високу якість послуг.

Це означає й наявність відповідного досвіду у працівників, велику кількість спеціалізованого обладнання та навіть…чашечку ароматної кави та місце для відпочинку, поки ваше авто знаходиться у сервісі.

Телефонуйте, звертайтесь та нехай ваше авто радує вас надійністю!

1859

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...