Вулицями Дубна їздить обласна "Поліція"

Вулицями Дубна їздить обласна

Останніми днями чи не кожен дубенчанин на вулицях міста побачив автомобіль «Поліція», який не міг не привернути увагу перехожих. Як виявилося, це патрульні з Рівного, які за вказівкою начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області Князева С.М. патрулюють не лише трасу Київ-Чоп, а й міста. Для Дубна лише на користь, що, крім правоохоронців з Дубенського відділу поліції, за порядком у місті стежитимуть і патрульні поліцейські. Так що, бійтеся нетверезі водії сідати за кермо, бо не зогледитесь, як залишитеся без водійських прав, але зате з суспільним осудом.

1588

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...