Вулицями Дубна їздить обласна "Поліція"
Останніми днями чи не кожен дубенчанин на вулицях міста побачив автомобіль «Поліція», який не міг не привернути увагу перехожих. Як виявилося, це патрульні з Рівного, які за вказівкою начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області Князева С.М. патрулюють не лише трасу Київ-Чоп, а й міста. Для Дубна лише на користь, що, крім правоохоронців з Дубенського відділу поліції, за порядком у місті стежитимуть і патрульні поліцейські. Так що, бійтеся нетверезі водії сідати за кермо, бо не зогледитесь, як залишитеся без водійських прав, але зате з суспільним осудом.
Коментарі