Сміття зі столиці обійшлося дубенчанці у 2000 грн
У 2000 грн обійшовся дубенчанці Вірі велосипед, який вона домовилася купити у Давида із Києва, проте так і не отримала. Ситуація прикра, однак змушує усміхнутись.
Домовились наступним чином: Віра відправляє на рахунок киянина 2 000 гривень, а вже наступного дня отримає двоколісного у відділенні пошти. Коли жінка прийшла за покупкою, то здивуванню та обуренню не було меж – у коробці було запаковано два мішки зі сміттям. Розібратись у цьому вона покликала правоохоронців.
Поліцейські наразі працюють над встановленням осіб зловмисників.
Коментарі