Дубенська церква Вознесіння Господнього УГКЦ відзначила 10-річний ювілей
Минулого тижня, 9 червня, християни зустріли величне свято Вознесіння Господнього. У Дубні дві церкви відзначили в цей день храмове свято – це Свято-Вознесенська церква УПЦ КП з настоятелем Василем Лозинським та церква Вознесіння Господнього УГКЦ з настоятелем Романом Бобесюком.
Подвійне свято було у греко-католицькій церкві, де цього дня відправили літургію і з нагоди 10-річчя парафії, яку очолив Владика Йосафат (Говера), екзарх Луцький. Владиці та Василю Антонюку було вручено пам'ятну медаль з нагоди 150-ліття від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Міський голова пообіцяв парафії допомогти матеріально та виділити з міського бюджету кошти на початок будування дзвіниці. Згадали на святі і про те, що на червневій сесії міської ради депутати голосуватимуть за перейменування вулиці Пушкіна на Шептицького.
Коментарі