У Дубні запустили 3G-мережу для абонентів Київстар
Продовжуючи розгортати 3G покриття в Україні, оператор Київстар додав на свою 3G+ мапу ще одне місто обласного значення – Дубно. З минулого тижня у місті та передмісті абоненти цього оператора можуть скористатись послугами зв’язку третього покоління. Для цього дубенчанам варто обрати «3G-мережа» в налаштуваннях телефону. Оплата за використання 3G відбувається відповідно до тарифного плану абонентів.
Коментарі