Івана Купала дубенчани святкуватимуть 7 липня

Івана Купала дубенчани святкуватимуть 7 липня

Колись традиційно святкування Івана Купала відбувалося у мікрорайоні Цукрового, куди з'їжджалися не тільки з усього міста, а і з сусідніх областей. Потім перенесли святкування на «Острівок», де також було цікаво та весело. Цього року свято відбудеться на оновленій зоні відпочинку «Кар'єри», де з 15 години до опівночі відбуватимуться різні заходи.

1674

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...