В Дубно працюють безкоштовні адвокати

В Дубно працюють безкоштовні адвокати

В Дубні відкрився місцевий центр з надання безоплатної вторинної (адвокатської) правової допомоги, який вже прийняв перших клієнтів. Обслуговує він, окрім жителів Дубенщини, — Млинівський, Демидівський та Радивилівський райони.

Основне завдання центру — забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах (пенсії, соціальні виплати, захист житлових та земельних прав та ін.) для соціально вразливих категорій громадян.
Законодавством цей доступ гарантується зокрема для малозабезпечених. Це особи, чий середній місячний сукупний сімейний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів. Також надаватиме центр послуги учасникам бойових дій, у тому числі, учасникам АТО із відповідним статусом та членам сімей загиблих. Зможуть звертатись і отримувати консультації діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, біженці тощо.

Усім цим незахищеним категоріям осіб будуть надаватися послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях, якщо вони належать до категорій, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, як це визначено ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Особа, яка потребує представництва своїх інтересів у суді, та немає достатніх фінансових можливостей для здійснення цього представництва, матиме змогу звернутися до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника — адвоката — який надаватиме свої послуги безоплатно для клієнта. Послуги адвоката оплачує держава. Правову допомогу в судах малозабезпеченим надаватимуть кваліфіковані адвокати, які відбиралися в порядку конкурсу комісією управління юстиції.

Напередодні участь у відкритті установи взяли міський голова Дубна Василь Антонюк, голова Дубенської районної адміністрації Юрій Парфенюк, Дубенський міжрайонний прокурор Віталій Бурма, представники Дубенського міськрайонного управління юстиції — начальник Микола Ралець та головний спеціаліст Лілія Павлова, представник підрозділу Дубенської міськрайонної кримінально-виконавчої інспекції Іванна Чернякович, адвокати системи безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Боржецький, Валентин Мервінський, Микола Лейковський, голова товариства політв'язнів та репресованих Микола Оттов, представники Дубенського міськрайонного відділення міліції, представники Дубенського міжрайонного відділу управління СБУ в Рівненській області, члени громадських організацій.


Дубенський місцевий центр знаходиться за адресою: м.Дубно. вул.Грушевського, 171 б (біля поліклініки).
Контакти та більше інформації про безоплатну правову допомогу можна знайти на сайті http://rivne.legalaid.gov.ua/ua/.
Крім того, такі центри діють у Рівному та Сарнах.
Рівненський місцевий центр, знаходиться у м. Рівне по вул. Кавказька, 7 (обслуговуватиме мешканців м.Рівного, м.Острога, Рівненського, Костопільського, Гощанського, Корецького, Здолбунівського та Острозького районів);
Сарненський місцевий центр, знаходиться у м. Сарни по вул. Широка, 22 (територія обслуговування — м.Кузнецовськ, Сарненський, Володимирецький, Зарічненський, Дубровицький та Рокитнівський райони).<a class=«wall_signed_by» href=«vk.com/id31450623» mention_id=«id31450623»>Ігор Маркулич
Фотогалерея:
В Дубно працюють безкоштовні адвокати 0В Дубно працюють безкоштовні адвокати 1
5311

26 коментарів

Еліна
16:33
Як можна зв’язатися з адвокатами?
ZMskyuza
02:15
MBWUpmEH
12:10
wUmrLVWz
20:23
wUmrLVWz
20:23
wUmrLVWz
20:23
wUmrLVWz
20:23
wUmrLVWz
20:23
Анатолій
05:51
Коли можна зателефонувати
Анатолій
05:54
Коли можна зателефонувати
ZMskyuza
02:16
ZMskyuza
02:16
ZMskyuza
02:16
MBWUpmEH
12:10
MBWUpmEH
12:10
MBWUpmEH
12:10
MBWUpmEH
12:11
MBWUpmEH
12:11
Ніна
15:06
Як можна зв'язатися з адвокатом?
ZMskyuza
02:14
ZMskyuza
02:16
ZMskyuza
02:16
ZMskyuza
02:17
MBWUpmEH
12:11
MBWUpmEH
12:08
wUmrLVWz
20:22
Завантаження...