Близько тижня тривав Хресний хід із мощами мученика Вікентія-воїна
Біля Джерела святої Анни завершився тижневий Хресний хід із перенесенням мощей мученика Вікентія-воїна. Черниці Городоцького жіночого монастиря разом із кількома сотнями паломників із 26 червня по 1 липня несли ікону та чесну главу мученика Вікентія-воїна.
Зустрічали Хресну ходу у селах дуже гостинно, у деяких – стоячи на колінах просто вздовж дороги, віряни прикладалися до образу, частували мандрівників, виносили воду та солодощі. На ніч паломники зупинялися у храмах Дубенського району, служили акафісти, Літургії. У селі Береги до Хресної ходи приєдналися семінаристи Почаївської духовної семінарії. Нагадаємо, що Хресний хід розпочався зі Свято-Георгіївського подвор’я міста Рівного.
За матеріалами Рівненської єпархії УПЦ
Коментарі