Івана Купала відсвяткували на оновлених "Кар'єрах"
У свято Купала, 7 липня, в оновленому місці відпочинку “Кар'єри” відбулося свято “Ой, Іване Купайлочку”. Дубенчан та гостей міста із музичними творами зустрічав Муніципальний духовий оркестр “Дубно”.
Творчі колективи міського будинку культури підготували концертні виступи, купальські обряди. Усі охочі ставали учасниками веселих конкурсів “Мій зможе”, караоке “Купальська зірка”, спортивних змагань для місцевих богатирів. Для маленьких відвідувачів були підготовлені цікаві конкурси та веселі змагання, за участь в яких діти одержали подаруночки.
У черговий раз показали землякам свою майстерність юні козачата «Дубравці». На святі було розведене купальське вогнище та відбулася святкова дискотека.
Особливі слова подяки членам громадської організації “Козацька варта”, які були ініціаторами та головними виконавцями благоустрою цього куточка міста. Активісти з «Козацької варти» доклали багато зусиль для впорядкування кар’єрів. Вивезли чимало причепів з чагарниками та сміттям, облаштували спортивні майданчики, місце під обрядове багаття, польову кухню…
За матеріалами Дубенської міської ради
Коментарі