Дубенська молодь зустрілася з досвіченим туристом

Дубенська молодь зустрілася з досвіченим туристом

Учора молодь Дубенщини зібралась у залі управління освіти Дубна, щоб відкрити заново для себе цікаві місця України, занурившись у захоплюючі розповіді про подорожі Віталія Савченка. Зустріч з мандрівником відбулась в рамках проекту “Амфітеатр”, що являє собою курс лекцій, тренінгів та майстер-класів для молоді з метою активного та продуктивного проведення часу, як альтернативи дозвіллю за чаркою в барах. Організатор заходу – ВП ГО «ВМР „Національний Альянс“ у Рівненській області.

Віталій – студент з Києва, якому вдалося за останній рік проїхати двадцять шість тисяч кілометрів, а подорожувати він почав, бо вирішив нарешті змінити своє життя. Хлопець бував в різних містах і селах, серед них: Воловець, Прип’ять, Мукачево та майже у всіх обласних центрах України. В Дубні мандрівник був вперше, хоч близько 20 разів йому доводилось проїжджати через місто.

Уроком для відвідувачів стало те, що навіть поблизу є цікаві місця, про які вони не знали. Наприклад, містечко Орбіта та вітряки на березі водосховища в Запорізькій області зацікавили всіх без винятку.

Віталія можна шукати в соцмережах, читати там звіти з його подорожей та надихатися. Багато кому з гостей заходу тепер кортить поїхати в гори з наметом, а хтось зрозумів, що компанія для подорожі – не обов’язковий пункт.

Подоружуючи автостопом, Віталій замість звичайних табличок з назвами міст тримав напис «Люди, ви чудові». Хлопець розповів про те, що зустрічав в Україні надзвичайно цікавих та щирих людей і дуже часто ночував у водіїв, котрих знав всього-на-всього сорок кілометрів спільного шляху. Здивування у слухачів викликав невеликий розмір рюкзака мандрівника.

Віталій здобуває туристичну освіту, тож до свого наплічника підходить з розумом і рахує кожен грам. Зайвого не бере і може задовольнятися простими речами. Фото хлопця, котре потрапило до National Geographic, він зробив на звичайну кишенькову «мильницю», аби не завантажувати себе вагою дзеркальної фотокамери.

Зустріч «Подорожі Україною» стала першою з циклу зустрічей та майстер-класів, які планує провести Національний Альянс в місті Дубно в рамках проекту «Амфітеатр». Організатори висловлюють подяку управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Дубенської міської ради за сприяння у проведенні заходу.

Прес-служба ВП ГО „ВМР “Національний Альянс» у Рівненській області
Софія Гудич

1402

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...