Наступного тижня розпочнеться табір «Веселі канікули з Богом»

Наступного тижня розпочнеться табір «Веселі канікули з Богом»

Із наступного тижня Храм Вознесіння Господнього УГКЦ м. Дубно запрошує дітей шкільного віку до участі в таборі «Веселі канікули з Богом», який розпочнеться 18 липня, о 9 годині. На діток чекатиме цікава програма, зокрема з ними будуть займатися аніматори зі Словаччини. З собою мати панамку, бутерброди і гарний настрій!

1462

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...