У таборі при УГКЦ розважають дітей гості із Словаччини

У таборі при УГКЦ розважають дітей гості із Словаччини

На території Храму Вознесіння Господнього УГКЦ ось уже другий день триває
табір «Веселі канікули з Богом». Близько сорока дітей шкільного віку весело та
повчально проводять час із аніматорами зі Львова та Словаччини – танцюють,
грають, розвиваються, здружуються. Триватиме табір до п’ятниці включно. Кожен школяр
ще має можливість відпочити та поспілкуватися із закордони гостями.

1717

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...