Хто “замовив” благочинного УПЦ (МП) дубенського району

Хто “замовив” благочинного УПЦ (МП) дубенського району

Біля 23 години 17 липня в центрі Дубно працівниками ДАІ та членами Громадського формування за дотриманням правопорядку «Козацька варта» було зупинено легковик «Опель Вектра». За кермом в церковному одязі перебував благочинний Дубенського району УПЦ (МП) о.Анатолій. Як констатували на місці події працівники ДАІ в водія були відсутні водійські права. Також не було документів на автомобіль. Після перевірки було встановлено, що державні номера ВК 0557 АС, які були прикручені на «Опелі» зареєстровані за іншим автомобілем. Кореспонденту о.Анатолій ситуацій витлумачив так. Мовляв, що він взяв авто в сусіда по термінових справах. «Згідно закону при наявності водійських прав це можна». На запитання, чому у нього не було при собі водійського посвідчення, почав заявляти, що звідки вам це відомо. Разом з священиком були в салоні молода сімя, ймовірно молодий священик з дружиною. За свідченням свідків перед цим ці троє провели разом декілька годин в ресторані «Антік-Хаус». Авто було відправлено на штрафмайданчик.
Священик весь час повторював, що його «замовили». Коли авто ставили священик обіцяв, що зранку всі документи будуть в мілції. Якщо з'являться права, які представник церкви можливо забув дома, то ще зрозуміло. Та яким чином з'являться документи на авто, на якому «ліві" номери з іншого авто не зрозуміло.
Деталі на відео

Автор: Ігор Маркулич

Відео:

3753

6 коментарів

Николай
17:59
Здається мені подібних випадків в україні досить багато, й справді далеко не про всі пишуть в пресі, тому я відсотків на 70 згоден, що можливо й «замовили» що ж стосується священника, ну то якщо він принесе водійське посвідчення, то якби до авто то йому яке діло, якщо правда те, що воно сусіда, дальше це проблема сусіда )))) Шкода, коли помічаю, що люди хочуть помутити воду в середині країни… Я говорю зараз про теги під статтею, священник, московський патріархат, кримінал, ну я згідний, що св'ященник, я згоден ще на кучу тегів, але курва кримінал де???? Сміх і гріх…
11:04
Всі ми грішні, але людина яка мала б слугувати прикладом для своїх вірян, пересувається по місту без водійських прав на чужому авто з лівими номерами — це не кримінал???
ERVE.UA
09:44
У матеріалі використане фото Рівненського агентства новин ERVE.UA без посилання на джерело. Просимо дати фото з нашим логотипом, або замінити на інше!

erve.ua/news/society/batyushok_mogly_lyshyty_bez_ryasy_cherez_konflikt_iz_kozakom_0907.html?sphrase_id=298906
11:00
Замінили на фото з Вашим логотопом.
16:55
Як виявилось в отця взагалі водійського посвідчення ніколи і не було erve.ua/news/society/golovnyy_batyushka_dubenshchyny_nikoly_ne_mav_prav_ale_yizdyv_na_inomartsi_2007.html
кат
18:47
«Дана особа не отримувала водійського посвідчення. Машина знаходиться поза митним контролем України. Номерний знак авта належить машині марки «Рено». Випадок внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За водіння авто без водійських прав особі загрожує штраф від 425 до 850 гривень»,- розповіли кореспонденту ERVE.UA у прес-службі УДАІ УМВСУ в Рівненській області.
Завантаження...