Чергова ДТП біля Птичі
На злощасному повороті траси Київ-Чоп, що біля села Птича у Дубенському районі, де вже було чимало автопригод, сталась іще одна.
Автомобіль, яким керував 36-річний водій з Львівської області, злетів з дороги в кювет. Водій отримав забої хребта.
Трьом пасажирам, які були у салоні, медична допомога не знадобилась. На місці пригоди працювала спершу патрульна поліція, а потім слідчо-оперативна група поліції. Подробиці цієї ДТП обіцяють розповісти згодом.
Зазвичай на повороті біля Птичі злітають з траси водії-«чужинці», що не орієнтуються в особливостях цієї ділянки траси, яка давно вже потребує реконструкції.
За матеріалами РВ
Коментарі