ЦРЛ обслуговує дубенчан!
У Дубні шириться інформація про те, що районна ЦРЛ не хоче приймати та лікувати жителів міста. На сесії міської ради головний лікар ЦРЛ Віталій Табачук спростував ці чутки. Чоловік запевнив, що жодному дубенчанину не відмовили у наданні послуг. Навіть днями поступив пацієнт у нетверезому стані, то його все одно прийняли. Цього ж дня депутати проголосували за те, щоб допомогти районній лікарні, та виділили 200 тисяч гривень, а потім ще — 129 тисяч на заробітну плату працівників.
Коментарі