Вантажівка збила коня

Вантажівка збила коня

Днями вантажівка «MAN» під керуванням 36-річного білоруса рухалась у напрямку Дубна зі сторони Кременця. Близько 21.30 год, проїжджаючи селом Ст. Миколаївка, на смугу руху автомобіля раптово вибіг кінь. Ніхто із громадян не постраждав.
За кілька хвилин на місце пригоди прийшов власник коня. Він, місцевий мешканець, пояснив, що припнув тварину майже за 40 метрів від дороги, однак той, вочевидь відв’язався та йшов додому.

За інформацією Дубенського відділу поліції

1586

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...