Чи готові дубенські школи до навчального року?

Чи готові дубенські школи до навчального року?

Відповідні дубенські установи з 22 по 25 серпня оглянули навчальні заклади міста та оцінили їх готовність до нового 2016-2017 навчального року. Згідно наказу управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, було створено комісію по перевірці готовності закладів освіти.
Комісія відзначила, що всі навчальні заклади готові до початку нового навчального року. Вказані комісією недоліки адміністрація навчальних закладів зобов’язана була ліквідувати до 1 вересня цього року. Одним із проблемних питань, яке потребує термінового вирішення, залишається потреба у придбанні нового технологічного обладнання харчоблоків всіх міських шкіл. Насамперед, встановлення електроплит промислового типу з вмонтованими в них електродуговими шафами. В усіх навчальних закладах міста впорядковані подвір’я та прилеглі території.

Чи комісією висвітлені всі проблеми міських закладів, буде відомо згодом, коли діти та їхні батьки адаптуються до навчального процесу. Адже сьогодні, коли більшість дорослих користується соцмережами, думки, враження та проблемні питання облітають містом швидко, зокрема часто висвітлюються проблеми в освітянській сфері. Що ж, побачимо.

1733

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...