У Дубенській колонії пролунав Перший дзвоник

У Дубенській колонії пролунав Перший дзвоник

Святом Першого дзвоника розпочався новий навчальний рік для вихованців Дубенської колонії. На урочисту лінійку завітали – начальник управління ДПтС України в Рівненській області Олександр Адамець, начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими управління Олександр Кузик, настоятель Свято-Георгіївського храму митрофорний протоієрей отець Євгеній, інспектор сектору опіки та піклування служби у справах дітей Дубенської міської ради Вікторія Дзьоба, провідний спеціаліст Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віта Мельник. Гості свята подарували вихованцям подарунки у вигляді учнівських зошитів та шкільного приладдя. Після урочистої лінійки учні та вчителі попрямували до навчальних класів, де відбувся перший у цьому навчальному році урок.

За інформацією прес-служби управління ДПтС України в Рівненській області

1647

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...