Дубенська центральна районна бібліотека взяла участь в вебінарі

Дубенська центральна районна бібліотека взяла участь в вебінарі

За сприяння Асоціації міст України та Ради з міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), програми «Бібліоміст» 23 липня 2015 року в America House Kyiv відбувся вебінар з питань децентралізації, у якому взяли участь 248 бібліотек України, серед яких була і Дубенська центральна районна бібліотека. Ключовими спікерами були: заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода, директор Місії Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні Джед Бартон, та виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик.

Метою заходу була комунікація з широкою аудиторією громадян щодо суті та перспектив децентралізаційної реформи, роз'яснення конкретних аспектів реформи, безпосереднє спілкування представників влади з громадянами.
Під час проведення вебінару відбувалося обговорення реформи децентралізації та її впливу на життя місцевих громад. Усі бібліотеки в онлай-режимі могли задати попередньо питання, а також питання, які виникли під час вебінару. Питання були актуальні, а саме: про децентралізацію і її реалізацію в Україні; про добровільні об'єднання громад, про доцільність об'єднання громад; про ресурси та повноваження, які отримають консолідовані громади, при формуванні місцевих бюджетів; про зміни у житті громадян: жителів сіл, селищ після формування спроможних громад; про закриття сільських бібліотек, і про те, що чекає їх після децентралізації та інші.

Джерело: сайт Дубенської РДА

1967

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...