У Білогородці - новий храм

У Білогородці - новий храм

8 вересня минув рівно рік з того часу, як у селі Білогородка на Дубенщині освятили фундамент під будівництво нової церкви. А цього року у цей же день у новозбудованому храмі відбулася перша Служба Божа. Десять священиків, більше трьохсот вірян на богослужінні, Божественна Літургія, Хресна хода.

Цього дня жителя Білогородки Євгена Фесюка, який віддав під будівництво нового храму свій город, сільських 10 соток землі, нагородили благословенною грамотою від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та медаллю «За особливі заслуги перед Православною Церквою». А Митрополит Варфоломій нагородив Марію Остапчук, в хаті якої молились, архієрейською грамотою – отець благочинний передав від владики найщиріші вітання та благословення для білогородців.

За інформацією Рівненській єпархії УПЦ

1455

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...