У замку презентували серію жіночих портретів

У замку презентували серію жіночих портретів

Вчора, 21 вересня, у Палаці Любомирських відбулося відкриття персональної виставки рівненського художника Олександра Гурістюка. На виставці з однойменною назвою «Живопис Олександра Гурістюка» представлено близько 40 робіт автора в жанрі натюрморт, пейзаж, жанрова композиція, а також серія жіночих портретів.

Привітали художника директор заповідника Леонід Кічатий, голова РДА Юрій Парфенюк, колеги по творчості та багато інших. Пан Олександр розповів, що черпає натхнення з усього, що не вкладає у свої роботи подвійні смисли, а просто малює те, що йому хочеться. Зокрема автор зізнався у своїй надмірній зацікавленості жінками, образи яких він охоче втілює на полотнах.

Презентація була нестандартною — художник говорив все, що думав, охоче відповідав на питання та запропонував відобразити на картині своє бачення Дубна та його людей, речей, тварин тощо. Чи з'явиться робота з-під руки пана Олександра, дізнаємося згодом, а найближчий місяць усі охочі можуть оглянути виставку у стінах Дубенського замку.

1770

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...