На Дубенщині ловитимуть хижу рибу

На Дубенщині ловитимуть хижу рибу

Наступної неділі, 2 жовтня, на Панталійському ставу відбудеться відкритий чемпіонат Дубенщини по ловлі хижої риби з човна. Команда — 2 чоловіка, (тобто два учасника у човні). Збори і реєстрація учасників біля будки охорони з 07.00 год., старт о 8:00 год., фініш в 14:00 год., зважування риби, підбиття підсумків, нагородження переможців і святкова юшка

Збір в призовий фонд по 100 грн з учасника,(з команди 200 грн). Нагородження за 1,2,3 місця + номінація за найбільшу рибину. В наявності є клубні човни, які можна забронювати. Кількість учасників необмежена.

За детальною інформацією звертатися за телефонами: 0500164485 – Ольшевський Сергій;
0631745624 – Ковальчук Сергій.

1586

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...