Дубенщина зустріла паралімпійця

Дубенщина зустріла паралімпійця

У п'ятницю на малу батьківщину з паралімпіади у Ріо-де-Женейро повернувся житель Дубрівки Микола Синюк. Чоловік здобув IV місце у змаганнях у параканое. Зустріли спортсмена із квітами та словами вітання предстаники Дубенської РДА.

Вітаємо Миколу та бажаємо йому здоров'я та не зупинятися на досягнутому!

1649

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...