Дубенщина зустріла паралімпійця
У п'ятницю на малу батьківщину з паралімпіади у Ріо-де-Женейро повернувся житель Дубрівки Микола Синюк. Чоловік здобув IV місце у змаганнях у параканое. Зустріли спортсмена із квітами та словами вітання предстаники Дубенської РДА.
Вітаємо Миколу та бажаємо йому здоров'я та не зупинятися на досягнутому!
Коментарі