Чому морський транспорт лідирує у доставці негабаритних вантажів з-за океану

Чому морський транспорт лідирує у доставці негабаритних вантажів з-за океану

Негабаритні вантажі завжди складно і досить дорого перевозити на віддалені відстані автомобільним транспортом, особливо коли для цього потрібно отримувари різномінітні дозволи у спеціальних відомств. В такій ситуації краще за все скористатися морським транспортом. Справа в тому, що перевезення вантажів морем ідеально підходить для транспортування того, що важко або практично неможливо перевезти іншими видами транспорту. І, що найцікавіше, вартість морських перевезень теж набагато ничжа за доставку аналогічного вантажу тим же самим автомобільним чи залізничним транспортом.

До основних переваг морських вантажних перевезень відносять наступні:

  • Універсальність - можна перевозити все що завгодно, від штучних вантажів, до негабаритних, сипучих та наливних.
  • Висока пропускна здатність транспорту - немає значення наскільки велика ваша партія по розмірах чи габаритах, ви перевезете все за один раз.
  • Низька собівартість транспортування - морський транспорт має найнижчі накладні витрати на перевезення, одже перевозити вантаж морем економічно вигідно.
  • Мінімальні ризики втрати або пошкодження вантажу - ця перевага говорить сама за себе. Вам не доведеться звилюватися за цілісність вашого вантажу, адже він опломбований та подорожує посеред океану.

Одже морський транспорт має неабиякі переваги у перевезенні не тільки генеральних, а й негабаритних вантажів. Перевезення можут здійснюватися в досить різних типах контейнерів. Якщо говорити про генеральні вантажі, то найбільш поширеними є універсальні 20-ти та 40-ка футові контейнери. Якщо необхідно перевезти рідини або скраплений газ, варто звернути увагу на цистерни або, як їх ще називають, танк-контейнери. Вони досить універсальні, а також шарантують збереження і безпеку вантажу під час його транспортування. Якщо ж мова йде про негабаритні перевезення, то скоріш за все будуть використані контейнери з відкритим верхом, або спеціальні платформи.

Переваги морських перевезень не закінчуються на тому, що ми тільки що назвали. Основним елементом, що надає їм такої привабливості зпоміж усіх інших видив доставки є те, що доставка морем досить спрощує сам процес отримання вантажу - не треба долати митні території декількох країн, достатньо просто погрузити товар і отримати його вже в Україні. Дуже багато організацій користуються перевезеннями по морю саме з метою зменшення кількості проблем, жертвуючи навіть строками поставки в бік зменшення кількості паперової волокити.

15:19
1674

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...