На екрани вийшов новий сезон серіалу «Гра долі», який знімали у Дубно

На екрани вийшов новий сезон серіалу «Гра долі», який знімали у Дубно

В кінці вересня на 5-му каналі відбулася прем’єра нового сезону проєкту «Гра долі» – телевізійного документального серіалу про історії життя, кохання і творчості видатних українців від давніх часів до XX століття. Серіал здійснюється за підтримки Українського культурного фонду. Один із фільмів нового сезону має назву «Князі Острозькі», а частина його зйомок відбувалася в Дубно.

«Велич і слава роду князів Острозьких описана в літописах української минувшини. Одними з найвідоміших представників цього роду були Василь-Костянтин Острозький і його небога – Гальшка Острозька. З цими іменем пов’язане ціле 16-те століття, а слава їхня вписана у світову історію. Історія княжни Гальшки – це просто крутезний детектив. Про неї можна знімати цілий серіал - і колись це обов’язково буде зроблено. А поки що про ми зняли про князів Острозьких», - так анонсували автори серіалу свою розповідь. Зараз вона вже доступна для перегляду у двох частинах на офіційному YouTube-каналі: youtube.com/c/ГРАДОЛІ

Прем’єрні покази інших серій сезону триватимуть впродовж жовтня щосуботи о 8:05 ранку на 5 каналі. Загалом у новому сезоні на глядачів очікують 5 історій про 5 відомих особистостей, які творили нашу державу в минулому і залишаються маркерами національної ідентичності до наших днів: князі Острозькі, письменники Іван Котляревський та Микола Гоголь, художник Олекса Новаківський, громадський діяч Симон Петлюра. Через приватне життя ми дізнаємося про їхню творчість і внесок в скарбницю української та світової культури. Зйомки нового сезону проходили в мальовничих місцях України, музеях і заповідниках, що пов’язані з біографіями героїв нового сезону: Полтава і Львів, Київ і Кам’янець-Подільський, Дубно і Острог, Ніжин і Диканька.

Автором серіалу «Гра долі» є студія «ВІАТЕЛ». Проєкт розпочався ще у 2005 році і вже налічує понад сто епізодів. Його незмінною ведучою і сценаристкою є Наталка Сопіт, режисером-постановником – відомий в Україні режисер Василь Вітер, а продюсером і сценаристом Галина Криворчук. Попередні сезони також доступні для перегляду на офіційному YouTube-каналі.

Проєкт підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів.

23:15
166

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...