Наше місто

Що саме вам подобається у нашому місті?

І що ви хотіли б змінити?


Я як не дубенський напишу тут першим, в Дубно найбільш мені подобаються люди, затишок який створює місто, та це відчуття якоїсь старовини, а ще подобається пиво в Альті пить))). А найбільше не подобаються також люди, я тако буває тільки з Рівного приїду з маршрутки вийду, а та бикота вже йде й дивиться як я йому все одно в борщ плюнув, хоча такі скрізь є, але погодьтесь в Дубно їх багато і це дуже замітно. Дубно міняється хоче того хтось чи ні.

Так час іде і все міняється.Світ стає жорстокішим і якщо не боротися за своє місце під сонцем, то тебе просто затопчуть...(( Прикро, але це правда. Та все ж ми можемо змінити наше життя, головне це спільне бажання...
Можливо хтось запропонує, якісь спільні ідеї, спільну мету??


Ідея - підняття морально-культурного рівня суспільства з метою перетворення "бикоти" на людей. Засоби для досягнення... це уже складніше. Культура окремих громадян в більшості залежить від рівня культурного розвитку країни. Можливо допомогла б більш жорстка політика типу тієї що існує в Білорусії. Не говорю про якісь радикальні кроки, але щось мабуть можна було б перейняти. Хоча я економіст а не політолог, тому можу помилятися.

В Білорусії хоч і порядок, але там жорстка диктатура і там все сурово, розкажу те що знаю з своєї тематики, фрілансерів ловить податкова, сайти реєструються тільки під паспорт, тобто за кожен сайт відповідає конкретна людина, хостінг можна купити тільки в Білорусії. Нам тут таке нах не потрібно).
А на рахунок як людей змінить, я теж не знаю, напевно їх уже не зміниш потрібно їх жорсткіше контролювати з чим у нас проблема, я от за те щоб на вулицях у вечірній час було б побільше міліції, але друге питання що ті ППСкі, деколи мало чим від гопніків відрізняються, в нас хто при формі той король)


Треба змінювати свідомість людей, щоб крутими вважалися не ті, хто на когось наїхав і продемонстрував свою нахабність та невихованість, а ті, хто поводиться ввічливо і привітно. :-) Хоча, звісно, це буде дуже непросто зробити.
07:50
1758

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...