Про бізнес методистки Дубна

Про бізнес методистки Дубна

Минулого тижня до мене в гості приїжджав друг. Ми дивилися футбол, говорили про своє. Коли по ТБ рекламували косметику він між іншим розповів про цікавий випадок у школі, де працює його мати. Мене це зачепило і я вирішив написати. Викладу коротко.


У Дубно є такий працівник міського управління освіти, сім'ї, молоді та спорту – Маргарита Головач. На сайті управління про неї написано «методист з початкового навчання, ГПД , предмету «Інформатика» в початкових класах та предметів освітньої галузі «Технології».

Як виявилося, ця жінка ходить по школах не в якості методиста, а в якості консультанта косметики. Вона вчителям добровільно-примусово «втюхує» косметику (фірми не знаю), типу «ось беріть вибирайте, купляйте» але з натяком, що краще купити, щоб не мати зайвих проблем.

Мене, як громадського активіста, який бореться за нове світле майбутнє, обурила така совкова поведінка з виду молодої симпатичної жінки. Не менше обурив і той факт, що багато вчителів «ведеться» в якості покупців, буцімто «краще купити і не мати зайвих проблем».

З одного боку розумію вчителів, які бояться піти проти системи, але з іншого – хто, як не вони, має подавати приклад чесності, відстоювати справедливість, а не йти на поводу в людей, які гальмують розвиток українського суспільства.

Пишу анонімно, бо не хочу, щоб мати мого друга мала проблеми через те, що розповіла сину наболіле.

А до освітянської влади Дубна звертаюся уважніше слідкувати, чим їхні працівники займаються у робочий час!

15:44
1981

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...