Синевирська Поляна: я їду в Карпати!

Синевирська Поляна: я їду в Карпати!

Як кажуть фахівці, клімат нашого краю ... непростий. Мовляв, і болота поруч, і повітря якесь не таке, і для здоров'я сусідство з автомобільними трасами аж ніяк не корисно. Що тут говорити, вони мають рацію - якщо рахувати кількість яскравих, сонячних днів, то в нашому місті їх буде не дуже багато. Мабуть, тільки в цей недовгий період між весною і літом, в самому кінці травня, погода в Дубно стає майже що ідеальною - ще не дуже жарко, але вже і зовсім не холодно.

Втім, якою б не була погода в межах мого офісу або будинку, час від часу хочеться опинитися від цих об'єктів нерухомості подалі. Де-небудь на узбережжі моря або в мальовничій гірській місцевості. Роки два тому поєднання гір і моря я знаходив у Криму. Сьогодні це рішуче неможливо - з багатьох причин, які ви прекрасно знаєте і без мене. За кордон не випускає курс долара, півострів Крим став островом і поплив від нас куди подалі, що ж залишається? Карпати, що ж ще! Побувати на схилах українських гір, сповна надихатися кристально чистим і цілющим повітрям ... мрія, а не відпочинок!

Тим більше, що рятуючись від крижаного подиху кризи, багато власників житла в Карпатах, надають дуже навіть лояльні умови. Наприклад, відпочинок в поляні обійдеться в якихось 120 грн з людини за день. Це досить небагато, адже ціни на товари та послуги за останній рік виросли настільки, що скоро за ту сотку можна буде купити хіба що хліба та молока. Зрештою, візит в Карпати вартує й більшого, особливо якщо врахувати умови. Опинившись в цьому гарному місці, ви побачите не лише озеро Синевір, але й комфортні помешкання. В яких є ванна, душ, холодильник, чайник, електроплита, облаштоване місце для приготування шашликів… Додайте до цього гарну природу гірської місцевості, дивовижне озеро, овіяне легендами (і відзняте в вітчизняному фільмі) і збирайте речі – настав час їхати в Карпати!

12:09
2815

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...