У Дубні та Млинівщині будуть ремонтувати міжнародну трасу

Служба автомобільних доріг провела тендери на ремонт двох рівненських ділянок траси міжнародного значення Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, повідомляє "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ". Траса простягається від білоруського кордону на Волині до румунського на Буковині, а заодно з’єднує Рівненщину із Волинською та Тернопільською областями.

Ремонтуватимуть п’ять кілометрів траси від села Підгайці до села Іванне у Млинівському районі, а також 2,5 км., що припадають на вулицю Кременецьку у Дубні.
Обидві ділянки, відповідно до виграного на «Прозорро» тендеру, ремонтуватиме ПАТ «Рівнеавтошляхбуд».
За асфальтування траси у Дубні підприємство одержить 13,27 млн. грн., а на Млинівщині — 24,9 млн. грн. Пропозиція «Рівнеавтошляхбуду» в обох випадках на торгах була найдешевшою.
Влітку ремонт ділянок фірма має завершити. До слова, торік підприємство ремонтувало цю ж трасу, але на ділянці від Смиги до кордону з Тернопільською областю та від Дубна до села Судобичі.
Зазначимо, що ПАТ «Рівнеавтошляхбуд» чи не найчастіше виграє тендери на ремонти доріг на Рівненщині. Підприємство, за даними держреєстру, має трьох бенефіціарів (кінцевих власників): Юрія Юхимчука, Віталія Карячкіна та Валерія Богуцького, колишнього обласного депутата та бізнес-партнера Юрія Благодира, голови бюджетної комісії облради.
16:33
2038

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...