Компанія «Еко-Дім» збудує декілька новобудов у Дубно

Компанія «Еко-Дім» збудує декілька новобудов у Дубно

Компанія «Еко-Дім» вже близько 35 років працює в галузі будівництва, має потужний виробничий і кадровий потенціал. Забудовник добре відомий у Львові, в якому вже є до десятка зданих в експлуатацію житлових комплексів економ і бізнес-класу. Згідно даних каталогу новобудов ЛУН.ua (https://novostroyki.lun.ua/uk/еко-дім) у планах компанії розширити свою діяльність також на місто Дубно, де первинний ринок нерухомості представлений досить скромно.

Купівля житла через ФФБ

Жителі міста Дубно Рівненської області, як і львів’яни, отримають можливість безпечно купувати житло ще на стадії будівництва. До переваг забудовника «Еко-Дім» відносять і прозорість його діяльності, адже оформлення угод здійснюється через Фонди фінансування будівництва. За ними майнові права на житлову нерухомість переходять до власника відразу після повної оплати вартості житла. Також ФФБ гарантує оформлення чітких і зрозумілих угод, розвинену виробничу базу, що дозволяє створювати оптимальні ціни на нерухомість, відсутність прихованих платежів за житло в майбутньому, можливість купити квартиру з безвідсотковим розтермінуванням до закінчення будівництва. Ціни житло не прив’язуються до курсу валют, адже вартість квадратних метрів від «Еко-Дім» зафіксована в гривнях.

Вивчити всі проекти та готові новобудови компанії можна на офіційному сайті забудовника. У Львові «Еко-Дім» вже реалізував декілька житлових комплексів, ще 5 будинків знаходяться на етапі зведення.

«Еко-Дім» - це не тільки житлові будинки

Є надія, що в Дубно разом з житловими комплексами з’являться соціальні об’єкти інфраструктури. Останнім часом забудовники практично не реалізують такі проекти, однак цього не можна сказати про компанію «Еко-Дім», котра вже відмітилася у Львові зведенням освітніх закладів для дітей.

У Львові на Сихові, де досить напружена ситуація з дошкільними закладами, точніше, їхньою кількістю, забудовник завершує будівництво великої школи, а також дитсадка. Це вже друга школа, яку за власні кошти зводить компанія «Еко-Дім» біля своїх же житлових комплексів.

Представник будівельної компанії Маріанна Артемович зазначає, що забудовник втілює в життя комплексний підхід до комфортного міського середовища. Також вона додає, що людина повинна відчувати комфорт не тільки від власного житла, а й від того, як спланована прибудинкова територія, створені транспортні розв’язки і комунікації, в яких кольорах виконані фасади будинків, наскільки близько розташовані дитсадок, школа.

15:17