Приватне детективне агентство: як це робиться у Львові

Приватне детективне агентство: як це робиться у Львові

Кажуть, залишилось зовсім небагато часу до того моменту, як професія приватного детектива в Україні буде такою ж звичною, як на Заході чи у США. Мовляв, у вельмишановних депутатів вже заготовлений законопроект, який остаточно врегулює усі спірні питання і прирівняє приватного детектива у багатьох правах з традиційно звичними органами підтримки правопорядку. Аналогічні агентства працюють і у нас – ось тут, на сторінках dopomoga-agency.com.ua, ви зможете поцікавитись спектром послуг та цінами на послуги приватного детектива. Однак чи є у чутках про законодавчі ініціатива правда чи ні, наразі сказати важко.

Втім, необхідність такого кроку цілком очевидна – бо ж навіть зараз, коли на дорогах України усе частіше бачимо нових поліцейських, з багатьма питаннями до них звернутися просто не вийде. Хоча б тому, що питання ці стосуються конфіденційних моментів життя.

Чим же займаються приватні детективи в Україні?

Для прикладу, один з найчастіших приводів звертання до приватного детектива і в нашій країні, і за її межами це прохання підтвердити (або, на щастя, спростувати) факт подружньої зради.

На жаль, статистика розлучень в Україні не дає приводу для оптимізму. До того ж, сам процес розлучення надто складний та залишає незадоволеними обидві сторони сімейного конфлікту. В такому випадку збір доказів про поведінку колишньої другої половинки, допомога адвокату у зборі доказів на користь клієнта просто необхідна – тим більше, що вартість таких послуг навіть зараз залишилась доступною. Цікаво, що детективи в Україні працюють за схожими принципами конфіденційності – клієнт може звернутись за допомогою навіть цілком анонімно, не залишивши ні імені, ні адреси. Нічого, окрім деталей справи та, зрештою, чеку на оплату послуг.

Такий формат роботи корисний, якщо клієнт – відома людина і не хоче, щоб про факт звертання до детективів будь-яким чином був виявлений пізніше. Крім подружніх зрад, детективи займаються й незалежним розслідуванням злочинів, допомогою у визволенні людей із сект, фіксацією фактів крадіжки на підприємствах та у приватних маленьких компаніях. Усе це – з ефективністю, адже лише репутація дозволяє агентству знаходити нові замовлення та використовувати свій досвід.

Спробуйте, якщо це необхідно – можливо, приватний детектив – це саме той різновид послуг, який ви шукали.

16:22