Очисні споруди в Дубно повністю зупинились (Відео)

Очисні споруди в Дубно повністю зупинились (Відео)

До такого висновку дійшли члени громадських рад міста та району Михайло Ніколайчук та Ігор Маркулич, коли в неділю 16 серпня по обіді виїхали до річки Ікви. Ними був зібраний фото та відео матеріали, в проміжку труби з «очисних» споруд до та після після неї.

Спочатку представники громади виїхали до Панталійської дамби. Було добре помітно, що рівень води в річці впав до мінімуму. Місцями річка майже заросла очеретом. Незважаючи на це, вода в водоймі була прозора та без запаху.

Через хвилин п'ятнадцять дубенчани прибули до Іванівського мосту, що за «очисними» спорудами. Побачене шокувало. Вода в річці не те, що не була прозорою, вона нагадувала рідину з очисних споруд. Як по кольору, так по вмісту і запаху. Через те, що рівень води в річці Ікві впав на метр стало неможливо приховувати злив нечистот з дубенських «очисних» споруд. Через це річка стала звичайним каналізаційним ровом.

Біля Іванівського мосту були взяті проби води, які громадські активісти мають передати до екологічної інспекції.

Надаються фото та відео матеріали, як показуюсь стан водойми до «очисних» споруд та після них.

Відео:

Фотогалерея:
Очисні споруди в Дубно повністю зупинились (Відео) 0Очисні споруди в Дубно повністю зупинились (Відео) 1Очисні споруди в Дубно повністю зупинились (Відео) 2Очисні споруди в Дубно повністю зупинились (Відео) 3Очисні споруди в Дубно повністю зупинились (Відео) 4Очисні споруди в Дубно повністю зупинились (Відео) 5Очисні споруди в Дубно повністю зупинились (Відео) 6Очисні споруди в Дубно повністю зупинились (Відео) 7Очисні споруди в Дубно повністю зупинились (Відео) 8
4797

6 коментарів

Юрій
11:55
Катастрофа
Куліш
11:56
доки це триватиме?!
12:52
0.
15:19
Рівненською екологією накладено штраф та передано матеріали до прокуратури за надмірний вилив нечистот на 2 підприємства, що розташовані в місті Дубно. Пан Маркулич та Ніколайчук чують дзвін та не знають де він
кат
19:57
І цей вилив нечистот з двох підприєств попав в Ікву мимо очисних споруд? Чи не час зізнатись, що очисні споруди не задні вже очищувати стоки?
кат
19:58
Ось казка для лохів
Активна дискусія розгорілась під час розгляду питань, що стосуються функціонування житлово-комунального господарства міста, зокрема, роботи очисних споруд, ліквідації стихійних сміттєзвалищ та боротьби з борщівником. З поясненнями стосовно піднятих громадськістю проблем виступили начальник управління ЖКГ Ілля Онисько та директор КП “Дубноводоканал” Сергій Шпетун. Посадовці, до компетенції яких і належить вирішення даних питань, роз'яснили технологію функціонування очисних споруд, їх профілактики та відновлення, запевнили у дотриманні при роботах зі стоками гранично допустимих норм, і наголосили, що наразі системи водопостачання та водовідведення в місті працюють стабільно. Разом з тим, вони повідомили, що очисні споруди міста експлуатуються з 1980-их років, відтак потребують реконструкції та вдосконалення. Наразі міською радою вишуковуються для цього кошти, яких потрібно щонайменше 30 млн.грн., управлінням ЖКГ проводиться робота по залученню фінансування для цих цілей з Європейського Союзу. Присутній під час обговорення даного питання начальник Дубенського міськрайонного Управління Головного управління Держсанепідемслужби у Рівненській області Юрій Муха, повідомив, що близько 60% відбраної для аналізу води по р.Іква, як на вході в м.Дубно зі сторони Кременця, так і на виході з міста, не відповідає нормам. Члени громадської ради прийняли рішення створити незалежну комісію для дослідження стану водойм міста, рекомендувати відповідальним службам вжити заходів для попередження громадян про небезпеку купання у р.Іква.
dubno-adm.rv.ua/newsite/news/oper/1480.html
Завантаження...