До такого висновку дійшли члени громадських рад міста та району Михайло Ніколайчук та Ігор Маркулич, коли в неділю 16 серпня по обіді виїхали до річки Ікви
Через аномально жарке і бездощове літо на Дубенщині люди зіткнулись з браком питної води. Так багато з фермерів змушені їздити по воду, адже через висихання колодязів немає чим напоїти худобу. В Дубно продовжує міліти Іква і заростати очеретом