Патрульні поліцейські запросили дубенчан на службу

Патрульні поліцейські запросили дубенчан на службу
У п'ятницю, 14 липня, на базі Дубенського міськрайонного центру зайнятості було організовано та проведено міні-ярмарок вакансій з метою підбору персоналу для Управління патрульної поліції в м. Рівне на посаду «інспектор патрульної поліції».

 

Роботу у патрульній поліції презентувала інспектор зі зв’язків з громадськістю лейтенант поліції Іванна Бойківська, яка розказала про умови проходження служби, обов’язки інспектора. Інспектор роти № 3 лейтенант поліції Олександра Холова ознайомила присутніх з умовами проходження навчання, порядком подання документів та здачі іспитів. До речі, Олександра — дубенчанка та в минулому безробітна Дубенського МРЦЗ. Щодо вимог до кандидатів та необхідних якостей і навичок виступив т.в.о. старший інспектор з ПП СКЗ лейтенант поліції Андрій Герус. 


На зустріч було запрошено 20 безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Вони мали змогу безпосередньо поспілкуватись з поліцейськими, поставити їм питання та отримати вичерпну відповідь. Представники поліції роздали анкети та інформаційно-довідковий матеріал, повідомили, де детальніше можна ознайомитись з інформацією про вступ на службу. Під час зустрічі патрульні розповіли цікаві та неординарні історії зі своєї служби.


На зустрічі були присутні засоби масової інформації, а саме: місцевий телеканал ТРК «Дубно» та представники тижневиків «Замок», «Скриня». Про це повідомляє Дубенський міськрайонний центр зайнятості. 
1243

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...