Готель Дубно

Рейтинг
0.0
Інтер'єр
0.0
Сервіс
0.0
Ціни
0.0
Готель Дубно
Готель Дубно 0Готель Дубно 1

«Дубно» — це готельно-ресторанний комплекс, розташований у центрі міста. Готель виконаний в класичному стилі, а ресторан пригощає смачною національною і європейською кухнею. Таке кулінарне розмаїття, а також краса природи, зелень і чисте свіже повітря сприяють приємному відпочинку і проведення часу.

Ресторан готелю вибирають для різних заходів:

  • Масниці,
  • 8 Березня,
  • Новорічних корпоративів,
  • Різдва та інших свят.

Проведення весілля в Дубно у нас на вищому рівні! Численні ресторани Дубно користуються величезною популярністю для проведення різних урочистостей, в тому числі і весіль.

Звичайно ж, не залишаються осторонь і клуби Дубно, особливо для нетрадиційних та VIP заходів. Але «перебираючи» ресторани в Дубно, багато хто віддає перевагу ресторану в готелі. Його популярність криється в національному дусі. Українські мотиви в музиці, інтер'єрі і навіть обслуговуванні — це певна екзотика і особливість даного ресторану. Крім того, якщо вам необхідно провести в Дубно конференції, приїжджайте — не пошкодуєте!

Проведення весіль в Дубно в ресторані готелю — це завжди:

  • оригінальна концепція проведення свята,
  • врахування усіх побажань клієнта,
  • підготовка спеціального святкового меню.

Шеф-кухар ресторану запропонує вам багате авторське меню, а персонал — оригінальну сервіровку банкетних столів і високий рівень обслуговування. Завдяки вишуканим інтер'єру, виконаному в українському стилі, мальовничій панорамі природи, а також кращому басейну в Дубно — ви зможете провести ідеальний і веселе свято.

Замовити столик!

(096) 39-59-381
(098) 26-41-389
(063) 55-78-951

Парковка Безкоштовна
Конференц-зал Доступний
Ресторан Так
Вартість номера від 150 грн.

Адреса и контакты

2164

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...